• Yag filtresi W 940/38
 
  • Ürün Açıklaması

    Yag filtresi W 940/38 MarkaMANN-FILTER Stok Kodu
    ÖzellikDeğer
    Yükseklik [mm]141
    Disli ölçüsü1-12 UNF
    Dis çap [mm]93
    Iç çap 1 [mm]62
    Iç çap 1 [mm]72
  • ARAÇ MARKAOEM KOD
    ALLIS-CHALMERS0253204-2
    CATERPILLAR077-3492
    MASSEY FERGUSON1033356M1
    MASSEY FERGUSON1042353M1
    TOWMOTOR CORP.1049852
    MASSEY FERGUSON1052067M91
    MASSEY FERGUSON1068923M1
    AGCO1132018
    ALLIS-CHALMERS1321111
    HYSTER180595
    HYSTER2310104
    ALLIS-CHALMERS248399
    MASSEY FERGUSON3729277M1
    CATERPILLAR3I-1244
    SULLAIR44773
    YALE502903501
    INGERSOLL-RAND59480673
    INGERSOLL-RAND59764498
    CATERPILLAR6562505300
    TOWMOTOR CORP.665 934
    GEHL66799
    KUBOTA7005001132
    KUBOTA7005093751
    FIATALLIS7048399
    AGCO71321111
    FIATALLIS72532042
    CATERPILLAR77-3492
    CASE IH829 528 C 1
    YALE900770802
    JOHN DEEREAE33293
    JOHN DEEREAM107481
    JOHN DEEREGG17032346
    KOMATSUPB5556
  • Yorumlar

    •  

      Yorum Yapın - Soru Sorun

      Lütfen Derecelendirme Seçin
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
      İsminiz Görünsün mü? Evet
      Yorum Başlığınızı Yazınız
      Yorumunuzu Yazınız Gönder
  • Değişim ve İade

    Satın alacağınız bu ürünü, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde kullanmadan, araç üzerinde hiçbir şekilde denemeden ve özellikle ambalajı bozulmadan kısacası tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmeden iade edebilirsiniz.

    Ürün iadesinde çift nüsha fatura mutlaka ürün beraberinde gönderilmelidir. Ürün ve çift nüsha fatura tarafımızca teslim alındığında ücret iade işlemleri başlatılacak ve tarafınıza mail ya da sms ile bilgilendirme yapılacaktır.

  • Taksit Seçenekleri

    Bonus
    Taksit Tutar Toplam Tutar
    1 1,00 TRY x 1 1,00
    2 0,53 TRY x 2 1,05
    3 0,35 TRY x 3 1,05
    Axess
    Taksit Tutar Toplam Tutar
    1 1,00 TRY x 1 1,00
    2 0,53 TRY x 2 1,05
    3 0,35 TRY x 3 1,05
    CardFinans
    Taksit Tutar Toplam Tutar
    1 1,00 TRY x 1 1,00
    2 0,53 TRY x 2 1,05
    3 0,35 TRY x 3 1,05
    Maximum
    Taksit Tutar Toplam Tutar
    1 1,00 TRY x 1 1,00
    2 0,53 TRY x 2 1,05
    3 0,35 TRY x 3 1,05
    World
    Taksit Tutar Toplam Tutar
    1 1,00 TRY x 1 1,00
    2 0,53 TRY x 2 1,05
    3 0,35 TRY x 3 1,05
    Paraf
    Taksit Tutar Toplam Tutar
    1 1,00 TRY x 1 1,00
    2 0,53 TRY x 2 1,05
    3 0,35 TRY x 3 1,05